A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля Степанецької об'єднаної громади"

ГУМОР ПРОТИ РАКЕТ - ЦІКАВА ВІКТОРИНА У МЕЛЬНИКАХ

Дата: 03.04.2024 15:16
Кількість переглядів: 54

 

Фото без опису

Нова війна в Європі знову змусила згадати про важливість "гумористичної зброї" і її візуальну силу.
Українці доволі швидко до неї призвичаїлись і опанували головний елемент сучасного інтернет-фолькльору - меми.
Зазвичай це картинка з короткою фразою чи простим малюнком, яка висміює подію чи персонажа, використовуючи відомі і поширені символи. Такий гумор доволі жорсткий або навіть "чорний".
До прикладу, після початку вторгнення в українському сегменті фейсбуку і телеграму почали ширитися меми про знищення російської техніки, зокрема, крейсера "Москва", приховування РФ втрат серед військових і крадіжок ними побутової техніки.
Героями українського інтернет-епосу стали безпілотники Байрактар і ракетні комплекси Джавелін, а фраза прикордонників "Русский корабль иди нах..", сказана загарбникам на острові Зміїний, взагалі стала народною.
Перевага такого гумору в його доступності. Будь-який користувач в інтернеті, що має почуття гумору і елементарні навички володіння фотошопом, може за пару хвилин зробити вдалий мем.
А потім з почуттям виконаного обов'язку і з задоволенням спостерігати, як його творчість набирає лайки і шери від аудиторії.
Популярні в української інтернет-аудиторії меми про російського солдата Чмоню і хвалькуватого керівника Чечні Рамзана Кадирова. 
Гумор – це терапія. Гумор – захисна реакція. Гумор – спосіб вивільнити емоції.
Гарне почуття гумору допомагає нам легше проживати ці складні часи.
Різними видами мистецтва – музикою, вокалом, словом, хореографією – гуморили заслужені артистки України 
Ми сміємося, щоб зберігати людяність і боротися далі.

Гумор на фронті: зброя проти божевілля
«Кирило, як ви можете сміятися і жартувати, коли довкола таке відбувається. Війна! Зараз не час жартувати…». Я періодично отримую подібні повідомлення у коментарях, іноді в особисті повідомлення. І весь час намагаюся пояснити, що похмурі обличчя на хвилину не наблизять Перемогу. Нервовий зрив наблизити можуть, а Перемогу – ні. 
Сміятися можна і потрібно постійно. Це чудове болезаспокійливе, хто не знав. І антистрес. І варіант не збожеволіти. Бійця покинула дружина. І сказала, що давно йому зраджувала. Це не жарти, нещодавно один після такої ж новини застрелився вночі. А тут одразу жартома обернули. Мовляв, прикинь, твоя колишня зраджує вже не тобі, а новому! І все. Сміється з усіма, шкодує нового. Стріляє багато і прицільно, але не у собі. А зберігали б тактовне мовчання і дивилися б на нього з похмурими особами, що розуміють? Як би обернулося, хто знає? Тому жартуємо багато та часто. А якщо жартів свіжих немає – у хід ідуть перевірені. 

Після невеличкої бесіди про значення гумору в житті людини,  з нагоди Дня гумору, Галина Панченко – директор будинку культури села Мельники, винесла подяку учасникам аматорського колективу за їх допомогу в проведенні благодійних акцій для ЗСУ, та провела для них цікаву вікторину знання і співу  гумористичних воєнних  пісень  2022-2024рр.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень