A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля Степанецької об'єднаної громади"

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ВІДТІНОК ПРИРОДИ

Дата: 22.03.2024 14:38
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

Нема такого поета, який би не оспівував красу природи, чарівність рідного краю. Мабуть, недарма день 21 березня об'єднав два свята: Всесвітній день поезії та День лісу.

Тож,  Канівська літературна студія "Зорянка" провела поетичний десант у Канівський природний заповідник, де мали змогу привітати поетичним словом захисників природи.

Від Степанецької громади на цьому заході були присутні працівники КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ»:  Людмила Хоменко – методист Центру та Ніна Хоменко – бібліотека центральної бібліотеки села Степанці.

Гостинно зустріла всіх присутніх бібліотекар заповідника (наша колега по перу) Тетяна Скляренко, провела природною стежкою до головного корпусу, йдучи до якого, вслухалися у весняний і щасливий спів синиць, насолоджувалися красою цвітіння підсніжників, пролісків, рясту, печіночниці та інших видів первоцвітів.

У затишній атмосфері весняного лісу під акомпанемент пташиного співу поети Канівщини продекламували свої вірші про рідну природу, про свою любов до синього неба, зеленої трави, про те святе і рідне, що дається кожній людині.

Природа дала студійцям розкрилля у читанні власної поезії. Канівська поетеса Тетяна Кіценко (художниця) також презентувала виставку власних пейзажних робіт, а згодом одну подарувала заповіднику.

Поетичне слово, яке звучить із вуст автора - тож щось неповторне, бо писане щирою душею і серцем, щоби достукатися до свого слухача.

Цікавинкою став виступ маленького бандуриста Лаврентьєва Тараса, який зворушив грою та співом усю присутню громаду. А як звучав Гімн України під акомпанемент Тараса, який виконали усі присутні.

Потім був чай із лікарських трав та смачні пиріжки від Тетяни Скляренко.

Закінчилося гостювання екскурсією у музей природи, де екскурсоводом знову ж таки була незмінна Тетяна Скляренко.  Всі учасники заходу відвідали музей, розташований у старовинному меморіальному будинку академіка Миколи Федотовича Біляшівського. на території заповідника, прогулялися мальовничими доріжками, помилувалися на весняні квіти, які ніжилися під весняним сонечком.

Тож поєднувати поезію і красу природи можна безконечно, це захоплює і дарує безліч позитивних вражень

Щира подячність колективу заповідника та його керівництву за теплий прийом, за комфорт. Окрема подяка Скляренку Олександру Васильовичу!


Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень